Donna Taponero Huulivoide Kookos 5 ml
Luonnollinen, kosteuttava ja kookoksen tuoksuinen huulivoide jokaisen huulille tuomaan pehmeyttä ja luonnollista kiiltoa huulille, soveltuen myös kuivuneille ja rohtuneille huulille.
4,00 €
Varastossa
KUVAUS
Donna Taponero Huulivoide Kookos on vahamainen, kellertävä ja kookoksen tuoksuinen muovisessa puikossa oleva huulivoide.
Huulivoide sisältää rypsiöljyä sekä mehiläisvahaa jotka pitävät huulet kosteutettuina ja suojaavat herkkää ihoa ulkoisilta tekijöiltä. Voiteessa on myös kookosöljyä joka ravitsee ihoa tehokkaasti saaden voiteeseen ihanan tuoksun.
100% luonnollinen, kosteuttava ja pehmentävä huulivoide sopii jokaisen huulille päivittäiseen käyttöön, myös rohtuneille ja kuivuneille huulille. Vain ulkoiseen käyttöön. Tuote ei sisällä vettä joten se on erittäin riittoisa.
Käyttö: Hiero puikkoa huulille ja levitä.
Koko: 5 ml
Säilytys: Huoneen lämmössä lasten ulottumattomissa.
Valmistaja: Donna Taponero
Valmistusmaa: Suomi
TUOTETIEDOT
Donna Taponero Huulivoide Kookos 5 mlINCI: Brassica Rapa Oleifera (Luomurypsiöljy), Cera Flava (mehiläisvaha), Cocos Nucifera (kookosöljy), Tocopherol (E-vitamiini)
SKU: TP7148Osastot: Huulet, Iho, Kasvot, Kasvot, Kosteutus, Lapset, Miehet, Tarjoukset, Varaston tyhjennys
Avainsanat: anti-age, donna taponero, hellävarainen, huulet, kookos, kookosöljy, kosteuttava, kotimainen, luonnollinen, mehiläisvaha, ravitseva, rypsiöljy, tehokas